Trenerzy ProxaTeam

Piotr Proksa

Piotr założyciel i właściciel PROXATEAM. Jak opisać Piotra w kilku zdaniach, spróbujmy może się uda 😉

Część z Was zapewne dobrze zna Piotra i miała przyjemność wypocić z nim siódme poty na treningach i dostać konkretny wycisk, bo trening z Nim to nie przelewki!

Pozwólcie jednak, że przybliżymy Wam jego historię jeszcze bliżej.

Od 14 roku życia Piotr trenuje boks oraz K1. Jego pasja i zamiłowanie do sportu nieustannie sprawiały, że rozwijał się w tych dziedzinach, zgłębiając sztuki i techniki walk coraz bardziej i szukając jednocześnie w tym wszystkim siebie. Swoje spełnienie odnalazł w tajskim boksie, który stał się dla Niego nowym wyzwaniem i jak to Piotr, ze swoją zawziętością i charyzmą wkładał całe serce w treningi i nieustanny rozwój. Postanowił wyjechać do Tajlandii, by zgłębić sztukę tajskiego boksu i poznać na własnej skórze, co znaczy trening z Mistrzami Świata Muay Thai. To właśnie poprzez treningi w najlepszym klubie Muay Thai na Świecie „AKA” w Tajlandii miał okazję szlifować swoje umiejętności i nabrać ogromnego doświadczenia. Stoczył tam 4 walki zawodowe, z których 3 krotnie wyszedł zwycięsko oraz odniósł jeden remis. Wyjazdy do Tajlandii były jednym z głównych bodźców, które zmotywowały go do otworzenia klubu sportowego i podzielenia się z Wami swoją wiedzą i umiejętnościami oraz dostarczeniem każdemu z Was namiastki tajlandzkiej pogody ducha i energii. Piotr jest trenerem wielu sekcji Muay Thai na Śląsku i w Małopolsce. Przygotowuje zawodników, którzy osiągają sukcesy na zawodach Muay Thai oraz innych zawodach sportów walki.

Jedno jest pewne, trening z Piotrem z pewnością nie należy do najłatwiejszych, jednakże jego motywacja i wiara w swoich zawodników sprawiają, że dostajesz potężna dawkę siły i energii, dzięki którym możesz przenosić góry, a widok uśmiechu trenera i dumy rozsadzającej jego pierś jest najlepszą nagrodą, jaką mógłbyś sobie wymarzyć!

Tomasz Jamróz

Swój staż treningowy zaczął od 4 klasy podstawówki. Specjalizuje się w trenowaniu jiu-jitsu, kick-boxing, thai-boxingu. Jego największym osiągnięciem jest tytuł mistrza i wicemistrza Polski w jiu-jitsu sportowym. Tomek zajął 2 i 3 miejsce w mistrzostwach Polski w kick-boxingu oraz 9 miejsce w zawodach o puchar świata w jiu-jitsu, które odbyły się w Kopenhadze. Uczestniczył również w turnieju thai-boxingu. Tomek stoczył pierwszą w Polsce walkę MMA. Na organizowanym przez Polski Związek Jiu-Jitsu turnieju Guja Cup w Jaworznie stanęli naprzeciw siebie reprezentant BJJ Karol Matuszczak i zawodnik sportowego jiu-jitsu Tomasz Jamroz. Walka, choć trwała tylko minutę i szesnaście sekund, zawierała spory wachlarz technik jak na tamte czasy. Widzowie zobaczyli wszystko – wysoko wynoszone obalenia, kolana w klinczu i kończące pojedynek mata leao, czyli duszenie zza pleców. Ponadto, Tomek ukończył również kursy masażu. Jest instruktorem fitness i rekreacji ruchowej o specjalności jiu-jitsu.

Diana Gabrys-Kajdas

Absolwentka ŚUM w Katowicach oraz SGGW w Warszawie na specjalizacji dietetyk kliniczny. Od najmłodszych lat związana ze sportem. W okresie szkolnym trenowała lekkoatletykę. W branży fitness od 2015 roku, od tego czasu zdobywa i poszerza swoją wiedzę uczęszczając na szkolenia. Certyfikowany instruktor zajęć grupowych, jak również trener Les Mills programów BODYPUMP oraz CORE. Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness.
Na zajęciach jest profesjonalistką, dba o technikę, bezpieczeństwo i komfort ćwiczących.
Od niedawna również spełnia się jako trener personalny, co daje jej możliwość większego rozwoju i precyzyjnego podejścia do ciała swoich podopiecznych.
Dumna mama Olka.

Patrycja Bekus 

 
Przygodę z tańcem rozpoczęła od 2016 roku zaczynając od Dancehallu i Twerku. Uczestniczyła w wielu warsztatach prowadzonych przez międzynarodowych instruktorów zarówno z obu styli tanecznych, między innymi na kongresie Reggaeton vs Dancehall w Polsce a od 2019 roku rozpoczęła regularne prowadzenie zajęć z Twerku. W trakcie tego czasu aż do teraz wciąż bierze udział w rożnego rodzaju warsztatach aby rozwijać swoje umiejętności i poszerzać swój zakres wiedzy tanecznej. Oprócz Twerku obecnie próbuje sił w Hip Hopie. Na jej zajęciach nigdy nie brakuje energii i kobiecości, uwielbia różnorodność przez co jej choreografie są z domieszką różnych styli tanecznych. Głównym jej przekazem na zajęciach jest: „Twerk to nie tylko technika tańca, ale też forma otworzenia się na siebie i akceptacji swojego ciała.”
 

 Monika Rudnik

 

Na co dzień pracuje i rozwija sie w swoim zawodzie jako Trener Sprzedaży. Sport w jej życiu jest obecny od kiedy sięga pamięcią wstecz. Trenuje, chodzi po górach i czerpie z życia wszystko to co najlepsze.

Jest osobą bardzo komunikatywną i sumienną. Zawsze stara się wykonywać powierzone zadania najlepiej jak tylko potrafii.
Zdrowie i cele podopiecznych są dla niej najważniejsze, przez pryzmat siebie dodaje motywacji drugiej osobie i dąży do wspólnego zrealizowania zamierzonych celów.

Problemy zdrowotne , dokuczające bóle pleców, siedzący tryb życia – jest po to aby temu zaradzić.

Dzięki poprawnej technice i doborze ćwiczeń wspólnie osiąga cele. Treningi z Moniką doprowadzą do poprawy sylwetki i zdrowego ciała.

W swojej ofercie ma również zajęcia dla najmłodszych, kształtujące ich zachowanie, zaangażowanie, skupienie ale i dobrą zabawę.
To od małego kształtujemy swój charakter i zaszczepiamy duszę sportowca.